• GRAND PRIX WSS 2020 - propozície TU
  • Majstrovstvá Slovenska MARATÓN
  • Slovenský pohár kolobeh - propozície TU 

Vyhlásenie pre účastníkov:

Elektronicky (pri registrácii treba zakliknúť políčko súhlasu) alebo písomne podpísané vyhlásenie odovzdať priamo na mieste konania pretekov Trenčín inline 2020.

Súťažné pravidlá (od 1.1.2018) Slovenského rýchlokorčuliarskeho zväzu INLINE SPEED klikni TU.

Propozície Slovenského inline pohára 2018 , dlhé trate, klikni TU.

Parkovanie

A - zázemie pretekov, B/C - parkovanie účastníci, E/D - parkovanie návštevníci, F - parkovanie mimo uzávery
 (letecký pohľad 360 st.)

Trať:

Asfaltová komunikácia, bez prevýšení. Preteky sa konajú na uzavretých komunikáciách. Pretekári štartujú na vlastné nebezpečenstvo a sú povinný riadiť sa pokynmi usporiadateľov a príslušníkov polície.

Smer pretekov je proti smeru hodinových ručičiek. Pretekári jazdia vľavo, pomalší pretekár sa obieha sprava, po obehnutí sa rýchlejší pretekár radí vľavo. V zákrute pomalšieho jazdca obiehajú po vonkajšom oblúku. Dĺžka uzavretého okruhu je približne 2,9 km.

Trenčín:

Trenčín patrí spolu s Nitrou a Bratislavou k trom najstarším mestám na Slovensku, ktoré kroniky spomínajú už v 11. storočí. Jeho strategicky kľúčová poloha v blízkosti troch karpatských priesmykov na križovatke obchodných ciest z neho vždy robila významný oporný bod a správne centrum celého stredného Považia. Srdečne pozývame na prehliadku.

Ubytovanie hotel POD HRADOM:

Pre účastníkov Trenčín inline z ďaleka a zo zahraničia, ktorí si chcú naše športové podujatie spojiť i s príjemnou návštevou Trenčína, doporučujeme ubytovanie hotel POD HRADOM.

  • kontakt TU
  • informácie, galérie TU

Ubytovanie DOPRAVNÁ AKADÉMIA Trenčín:

Cenovo veľmi prístupné ubytovanie na Dopravnej akadémii v Trenčíne. Výhodou je blízkosť k areálu priemyselného parku (cca 500m). Kontakt a rezervácie: pani Klačková +421 918 631058.

  • ceny ubytovania TU
  • web stránka a kontakt TU