Dve percentá z dane na Pravda.sk

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporujú našu športovo spoločenskú akciu, ktorá je určená pre širokú verejnosť - deti, žiaci, dospelí, rodinky s deťmi.

Trenčiansky samosprávny kraj

Trenčiansky inline polmaratón 2019 uskutočnený s finančnou podporou TSK. Trenčiansky samosprávny kraj sa rozprestiera na častiach území historicky vyšších samosprávnych celkov - Trenčianskej stolice a Nitrianskej stolice. Erb Trenčianskeho samosprávneho kraja je polovične štiepený a delený štít. V prvom striebornom poli vyrastá zo zlatej, zafírmi zdobenej koruny, červený obrátený jeleň v zlatej zbroji, ktorý je klenotom erbu historickej Trenčianskej stolice, doloženého v stoličnej pečati z roku 1551. V druhom červenom poli na zlatej, perlami zdobenej korune, stojí zlatý orol v striebornej zbroji inšpirovaný srdcovým štítom erbu, udeleného Trenčianskej stolici panovníkom roku 1650. V treťom modrom poli je derivát erbu niekdajšej Nitrianskej stolice z roku 1550. V ňom halapartňou ozbrojený sv. Ladislav víťazí nad pohanským Kumánom držiacim luk.

Facility System Hub

Vytvorili sme mozaiku užitočných služieb - živé obchodné prostredie s víziou spájať spoločnosti a podnikateľov z trenčianskeho regiónu.
Od kancelárskych priestorov, cez reprezentatívne KONGRESOVÉ a ZASADACIE PRIESTORY na prenájom až po štýlovú REŠTAURÁCIU s kaviarňou a terasou.
EKO-BUDOVA, ktorá kladie dôraz na znižovanie prevádzkových nákladov pomocou moderných technológií, MIESTO, kde spoločným využívaním zdieľaných služieb šetríte firemné náklady, PRIESTOR pre spoločenské, komunitné a firemné podujatia či projekty. Tu sa však IDEA SPOLUPRÁCE iba začína.
Inšpirujúce prostredie, ZÁZEMIE REGIONÁLNEHO PODNIKATEĽSKÉHO BUSINESS CLUB-u a prvotriedny servis, ponúkajú neobmedzené možnosti i pocit súdržnosti pre začínajúce firmy, slobodné povolania i etablované spoločnosti.

ADIENT

Sme svetovým lídrom vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel, na ktoré sa pohodlne posadíte vo viac ako 360 modeloch najväčších automobilových výrobcov. Od Martina, cez Žilinu, po Bratislavu. Od Lozorna, cez Trenčín, po Lučenec. Všade vytvárame zázemie tisícom zamestnancov, a tak spoločne zdokonaľujeme automobilové sedadlá a svet mobility. Jednoducho, nám to sedí.

Mesto Trenčín

Trenčín je jedno z troch najstarších slovenských miest. Jedno z najmodernejších miest Slovenska. Je to najväčšie mesto v Trenčianskom kraji. Trenčín sa nachádza v západnej časti Slovenska, je prirodzeným geografickým centrom stredného Považia.
Turistická lahôdka Trenčiansky hrad je pomerne rozsiahly zrenovovaný hrad, týčiaci sa na strmom vápencovom brale priamo nad mestom Trenčín. Je charakteristickou dominantou nielen Trenčína, ale aj celého Stredného Považia. Je národnou kultúrnou pamiatkou.

Expodom.sk

Trenčín inline je už tradičné stretnutie korčuliarov a priateľov kolobehu v priemyselnej zóne. Preteky sa organizujú v letných mesiacoch a zažili sme už rôzne počasie. Teploty nad 33 st. Celzia, ale i búrky.

Preto nás milo prekvapila ponuka spoločnosti Expodom.sk, u ktorej sme v minulosti kupovali 2ks RÝCHLOROZKLADACÍ NOŽNICOVÝ STAN 3X6M, žltej farby, že nám jeden venuje. Veľmi nám to pomôže pre účastníkov pri organizácii podujatia. Týmto chceme poďakovať spoločnosti Expodom.sk za podporu športu.

GETOS

Zabezpečujeme kompletný servis v oblasti dopravného značenia pri realizácii stavieb od zabezpečenia projektu, cez zapožičanie, dodávku, osadenie a montáž dopravných značiek a striekanie vodorovného značenia. Zameriavame sa hlavne na realizáciu príjazdových komunikácii a parkovacích plôch obchodných centier, kruhových objazdov, čerpacích staníc, dodávky dopravných značiek pre mestá a obce, atď.

webnode

S WEBNODE si vlastné stránky zvládne vytvoriť skutočne každý užívateľ internetu. Tento jednoduchý nástroj sme spustili už v roku 2008 a odvtedy pomohol k vlastnému webu viac než 27 miliónom užívateľov. Zaujímavý blog, profesionálne stránky pre svoju firmu, aj úspešný e-shop vytvoríte ľahko a za niekoľko málo minút.
Web si zvládnete vytvoriť úplne sami, nepotrebujete programátora, dizajnéra a dokonca ani hosting. Všetko je pre vás pripravené v krásnej šablóne, ktorú si prispôsobíte presne tak, ako potrebujete. Neustále vyvíjame nové funkcie, aby naši užívatelia po celom svete mali k dispozícii naozaj všetko, čo potrebujú k vytvoreniu perfektných stránok. Náš tím, pozostávajúci z viac než 90 ľudí, sa každý deň stará o to, aby Webnode fungoval ako má a aby práca s ním bola naozaj zábava.

Marius Pedersen, a.s.

Prevádzka Marius Pedersen, a.s. Trenčín zabezpečuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, bežnú a zimnú údržbu komunikácií a služby v oblasti starostlivosti o zeleň v regióne Stredného Považia pre komunálnu sféru (Trenčín, Trenčianske Teplice, Nemšová a i.) a podnikateľské subjekty vykonávajúce svoju činnosť v regióne.

beeLOL


Ručne vyrábané lízanky a cukríky značky beeLOL sú zložené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenských včelárov a agáve sirup z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva. Trstinový cukor je nerafinovaný. Sušené bylinky, plody, koreniny a prírodné silice dodávajú produktom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie. Do našich cukroviniek nepridávame žiadne umelo vyrobené prímesy. Našim cieľom je, aby boli beeLOL výrobky maximálne šetrné k zdraviu tých, ktorí majú chuť na niečo sladké a zároveň nechcú konzumovať umelo vyrobené aditíva.

BUDIŠ

Budiš minerálna voda - brilantne priezračná voda s čistým minerálnym nádychom. V ústach pôsobí sviežim, plnším dojmom. Vyznačuje sa delikátnou salinitou a vyváženou dochuťou.

OSA športová akadémia

Neviete si vybrať na aký šport prihlásiť svoje dieťa? Sme športová akadémia zameraná na všeobecnú športovú prípravu detí prvého stupňa základných škôl a predškolákov. U nás si vaše dieťa vyskúša široké spektrum športov a disciplín. Predchádzame jednostrannej záťaži, spôsobenej jedným druhom športu v mladom veku.

MCD s.r.o.

Firma, ktorá už od roku 1997 ponúka svojim zákazníkom služby v oblasti medzinárodnej nákladnej dopravy, zasielateľstva, colných služieb a spracovania intrastatu. Náš skúsený tím pracovníkov je ochotný ponúknuť každému klientovi optimálne riešenie jeho požiadaviek a na profesionálnej úrovni ich následne aj zrealizovať. V prípade, že hľadáte nové, inovatívne a lepšie riešenie Vašich prepravných potrieb, kolektív MCD je Vám plne k dispozícii.