Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporujú našu športovo spoločenskú akciu, ktorá je určená pre širokú verejnosť - deti, žiaci, dospelí, rodinky s deťmi.

Trenčiansky samosprávny kraj

Trenčiansky inline polmaratón 2019 uskutočnený s finančnou podporou TSK. Trenčiansky samosprávny kraj sa rozprestiera na častiach území historicky vyšších samosprávnych celkov - Trenčianskej stolice a Nitrianskej stolice. Erb Trenčianskeho samosprávneho kraja je polovične štiepený a delený štít. V prvom striebornom poli vyrastá zo zlatej, zafírmi zdobenej koruny, červený obrátený jeleň v zlatej zbroji, ktorý je klenotom erbu historickej Trenčianskej stolice, doloženého v stoličnej pečati z roku 1551. V druhom červenom poli na zlatej, perlami zdobenej korune, stojí zlatý orol v striebornej zbroji inšpirovaný srdcovým štítom erbu, udeleného Trenčianskej stolici panovníkom roku 1650. V treťom modrom poli je derivát erbu niekdajšej Nitrianskej stolice z roku 1550. V ňom halapartňou ozbrojený sv. Ladislav víťazí nad pohanským Kumánom držiacim luk.

Facility System Hub

Vytvorili sme mozaiku užitočných služieb - živé obchodné prostredie s víziou spájať spoločnosti a podnikateľov z trenčianskeho regiónu.
Od kancelárskych priestorov, cez reprezentatívne KONGRESOVÉ a ZASADACIE PRIESTORY na prenájom až po štýlovú REŠTAURÁCIU s kaviarňou a terasou.
EKO-BUDOVA, ktorá kladie dôraz na znižovanie prevádzkových nákladov pomocou moderných technológií, MIESTO, kde spoločným využívaním zdieľaných služieb šetríte firemné náklady, PRIESTOR pre spoločenské, komunitné a firemné podujatia či projekty. Tu sa však IDEA SPOLUPRÁCE iba začína.
Inšpirujúce prostredie, ZÁZEMIE REGIONÁLNEHO PODNIKATEĽSKÉHO BUSINESS CLUB-u a prvotriedny servis, ponúkajú neobmedzené možnosti i pocit súdržnosti pre začínajúce firmy, slobodné povolania i etablované spoločnosti.

DUAL SPORT s.r.o.

Riadime sa heslom "Nepredáme mačku vo vreci", nakoľko vieme, že spokojný zákazník je dobrou vizitkou predajne. U nás máte vždy garantovanú obsluhu odborníkom v danej oblasti, čiže skúsený lyžiar sa nemusí báť, že dostane nováčikovskú radu na ktorú časom tvrdo doplatí. Uvedomujeme si, že lyže alebo bicykel vždy nestoja málo peňazí, čiže ako sa hovorieva "správna rada je nad zlato". V našej ponuke nájdete prierez športového sortimentu od bicyklov, kolobežiek a zjazdových lyží + veľký bazár. Časom určite doplníme ponuku aj o bežky a snowboarding.

ADIENT

Sme svetovým lídrom vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel, na ktoré sa pohodlne posadíte vo viac ako 360 modeloch najväčších automobilových výrobcov. Od Martina, cez Žilinu, po Bratislavu. Od Lozorna, cez Trenčín, po Lučenec. Všade vytvárame zázemie tisícom zamestnancov, a tak spoločne zdokonaľujeme automobilové sedadlá a svet mobility. Jednoducho, nám to sedí.

VIANUTRA

Spoločnosť VIANUTRA vznikla v roku 2017 a špecializuje sa na prírodné vitamínové doplnky svetovej kvality. Väčšina produktov je pôvodom zo Švédska a USA. Všetky vitamínové doplnky VIANUTRA sú prírodné, bez akýchkoľvek chemikálií a neobsahujú ani žiadne alergény.

Mesto Trenčín

Trenčín je jedno z troch najstarších slovenských miest. Jedno z najmodernejších miest Slovenska. Je to najväčšie mesto v Trenčianskom kraji. Trenčín sa nachádza v západnej časti Slovenska, je prirodzeným geografickým centrom stredného Považia.
Turistická lahôdka Trenčiansky hrad je pomerne rozsiahly zrenovovaný hrad, týčiaci sa na strmom vápencovom brale priamo nad mestom Trenčín. Je charakteristickou dominantou nielen Trenčína, ale aj celého Stredného Považia. Je národnou kultúrnou pamiatkou.

TEMPISH

Firma vznikla v marci 1997 a jej hlavná náplň bola veľkoobchodná činnosť v Slovenskej republike v oblasti športového náradia a náčinia, špeciálne in-line kolieskových korčulí, doplnkov a chráničov, zimných hokejových korčulí a krasokorčulí zn. TEMPISH.
Postupne sa ponuka rozširovala o ďalšie výrobky našej značky skateboardy, kolobežky florbalové hokejky a doplňky, športová obuv - kopačky, halovky, lopty futbalové, basketbalové, hádzanárske a volejbalové, basketbalové komplety, dosky a koše, športové funkčné prádlo TEMPISH - best for me, hokejky, stolný tenis, plávacie dosky,...
Mimo zn. TEMPISH je naše portfólio rozšírené o športové značky :

  • SURFANIC - oblečenie a doplnky
  • LANCAST - kopačky
  • GALA - lopty
  • YASHIMA - stolný tenis
  • EMME - plavecký program
  • UNIHOC, ZONE - floorbal
  • Športové trofeje - poháre, pokále, medaile

GEKON

Hľadáte kvalitné oblečenie k dosiahnutiu najlepších výsledkov? Urobili ste správnu voľbu! Pracuješ na sebe a zvyšuješ svoje ciele? Beháš po horách, bajkuješ, lyžuješ, cvičíš... v plnom nasadení? Nepozeráš na svoju únavu a stále sa snažíš dosiahnuť lepšie osobné výsledky? Si snaživý Gekon! Zaslúžiš si obliecť to najlepšie. Vieme, čo potrebuješ. Ponúkame super kvalitu v dobrej cene. Prezri náš sortiment, vyber si a budeš spokojný. V nových nápaditých kvalitných legínách či univerzálnej gekonke budeš výrazný originál. Ponúkame Ti zažiť športové zážitky plné emócii. Obleč si výrobky značky GEKON - slovenský výrobok - vyrábame 18 tis. odevov ročne. Sme tu pre Vás od roku 2004. Aj ty si Gekon, si jedným z nás...

Kultúrne centrum Sihoť

Tvorba kultúrnych podujatí, zachovávanie kultúrnych hodnôt a tradícií, podpora záujmových umeleckých súborov, organizácia športových podujatí.

RAMIRENT Slovakia

Ramirent je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadení na Slovensku i v celej Európe. Spoločnosť Ramirent ponúka prenájom veľkej i malej mechanizácie, kontajnerov, lešenia či pracovných plošín. Náš strojový park spĺňa najvyššie kritéria kvality i bezpečnosti. Okrem prenájmu ponúkame svojim klientom ďalšie služby ako prenájom stroja s obsluhou, poradenské služby či servis a predaj náhradných dielov. 

GETOS

Zabezpečujeme kompletný servis v oblasti dopravného značenia pri realizácii stavieb od zabezpečenia projektu, cez zapožičanie, dodávku, osadenie a montáž dopravných značiek a striekanie vodorovného značenia. Zameriavame sa hlavne na realizáciu príjazdových komunikácii a parkovacích plôch obchodných centier, kruhových objazdov, čerpacích staníc, dodávky dopravných značiek pre mestá a obce, atď.

webnode

S WEBNODE si vlastné stránky zvládne vytvoriť skutočne každý užívateľ internetu. Tento jednoduchý nástroj sme spustili už v roku 2008 a odvtedy pomohol k vlastnému webu viac než 27 miliónom užívateľov. Zaujímavý blog, profesionálne stránky pre svoju firmu, aj úspešný e-shop vytvoríte ľahko a za niekoľko málo minút.
Web si zvládnete vytvoriť úplne sami, nepotrebujete programátora, dizajnéra a dokonca ani hosting. Všetko je pre vás pripravené v krásnej šablóne, ktorú si prispôsobíte presne tak, ako potrebujete. Neustále vyvíjame nové funkcie, aby naši užívatelia po celom svete mali k dispozícii naozaj všetko, čo potrebujú k vytvoreniu perfektných stránok. Náš tím, pozostávajúci z viac než 90 ľudí, sa každý deň stará o to, aby Webnode fungoval ako má a aby práca s ním bola naozaj zábava.

Marius Pedersen, a.s.

Prevádzka Marius Pedersen, a.s. Trenčín zabezpečuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, bežnú a zimnú údržbu komunikácií a služby v oblasti starostlivosti o zeleň v regióne Stredného Považia pre komunálnu sféru (Trenčín, Trenčianske Teplice, Nemšová a i.) a podnikateľské subjekty vykonávajúce svoju činnosť v regióne.

beeLOL


Ručne vyrábané lízanky a cukríky značky beeLOL sú zložené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenských včelárov a agáve sirup z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva. Trstinový cukor je nerafinovaný. Sušené bylinky, plody, koreniny a prírodné silice dodávajú produktom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie. Do našich cukroviniek nepridávame žiadne umelo vyrobené prímesy. Našim cieľom je, aby boli beeLOL výrobky maximálne šetrné k zdraviu tých, ktorí majú chuť na niečo sladké a zároveň nechcú konzumovať umelo vyrobené aditíva.

AIR VIEW by MIZU

Našim cieľom je zachytiť a sprostredkovať nový pohľad na veci, ktoré vídavame každý deň. Ukázať nový pohľad na svet z vtáčej perspektívy a zároveň zachytiť zmeny, ktoré sa dejú okolo nás a uchovať ich pre ďalšie generácie. Venujeme sa snímkovaniu a natáčaniu videa pomocou tzv. quadkoptér od výrobcu DJI. Videozáznam môže byť vyhotovený v rozlíšení až 4k.
Letecké snímkovanie ponúkame taktiež ako službu, v prípade bližších informácií nás neváhajte kontaktovať. Našu prácu môžete vidieť na Youtube alebo Facebooku, naváhajte a navštívte naše galérie.

ELKOPLAST Slovakia s.r.o.

ELKOPLAST Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1997 ako dcérska spoločnosť firmy ELKOPLAST CZ, s.r.o. ktorá je významnou českou výrobnou spoločnosť s viac než 20 ročnou tradíciou v oblasti techniky pre zber, triedenie a prepravu odpadov.

BLACK KINGS CHOPPER CLUB

Partia motorkárov pod neskorším názvom Black Kings Slovakia sa začala schádzať začiatkom roku 2000. Boli to spočiatku náhodné, no neskôr už aj organizované stretnutia a jazdy. Začali sme sa v rôznych zostavách zúčastňovať zrazov, čo dokumentuje aj foto-história na našej www. Takto sme prežili tri roky, ktoré ukázali všeličo dobré i zlé. K veľkému pozitívu tejto doby slúži to, že zostava sa stabilizovala a tak koncom roku 2002 padol návrh založiť vlastný klub. Toto sa udialo v novembri na chate Inovec, kde bol schválený názov Black Kings Slovakia. S novými farbami sme sa prezentovali prvýkrát na zraze na Zlatých pieskoch, potom už nasledovali Kraken, Vipers Brezúvky, Lopeník Yron-moto, Red Devils atď. Klubová činnosť je nasmerovaná k uskutočneniu vlastného zrazu. Klub je zaregistrovaný na SMF ako aj na Ministerstve vnútra ako občianske združenie. Členstvo a práca v klube sa riadi internými stanovami.

MCD s.r.o.

Firma, ktorá už od roku 1997 ponúka svojim zákazníkom služby v oblasti medzinárodnej nákladnej dopravy, zasielateľstva, colných služieb a spracovania intrastatu. Náš skúsený tím pracovníkov je ochotný ponúknuť každému klientovi optimálne riešenie jeho požiadaviek a na profesionálnej úrovni ich následne aj zrealizovať. V prípade, že hľadáte nové, inovatívne a lepšie riešenie Vašich prepravných potrieb, kolektív MCD je Vám plne k dispozícii.

Pekárstvo PRIMAPEK s.r.o.

Pekárstvo PRIMAPEK s.r.o., Bánovce nad Bebravou - regionálna pekáreň.

MPT - Predaj servis

Firma sa zaoberá predajom a servisom záhradnej techniky a náradia pre dom a záhradu, servisom motorov AGZAT, BRIGGS & STRATTON, HONDA, JIKOV, KAWASAKI, MTD. V prípade Vášho záujmu dokážeme zabezpečiť stroje ktorejkoľvek značky, s ktorou máte už svoje skúsenosti. Na predávaný tovar poskytujeme záručný a pozáručný servis. Klientom, ktorí zakúpia uvedený tovar v našej predajni je poskytovaná servisná zľava po skončení záruky.