Partneri 2018

Ďakujeme naším partnerom, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporujú našu športovo spoločenskú akciu, ktorá je určená pre širokú verejnosť - deti, žiaci, dospelí, rodinky s deťmi.

Trenčiansky samosprávny kraj

Trenčiansky inline polmaratón 2017 uskutočnený s finančnou podporou TSK.

Facility System Hub

Vytvorili sme mozaiku užitočných služieb - živé obchodné prostredie s víziou spájať spoločnosti a podnikateľov z trenčianskeho regiónu.
Od kancelárskych priestorov, cez reprezentatívne KONGRESOVÉ a ZASADACIE PRIESTORY na prenájom až po štýlovú REŠTAURÁCIU s kaviarňou a terasou.
EKO-BUDOVA, ktorá kladie dôraz na znižovanie prevádzkových nákladov pomocou moderných technológií, MIESTO, kde spoločným využívaním zdieľaných služieb šetríte firemné náklady, PRIESTOR pre spoločenské, komunitné a firemné podujatia či projekty. Tu sa však IDEA SPOLUPRÁCE iba začína.
Inšpirujúce prostredie, ZÁZEMIE REGIONÁLNEHO PODNIKATEĽSKÉHO BUSINESS CLUB-u a prvotriedny servis, ponúkajú neobmedzené možnosti i pocit súdržnosti pre začínajúce firmy, slobodné povolania i etablované spoločnosti.

Hella Slovakia Signal-Lighting, s.r.o.

Už vyše 100 rokov je naším hlavným poslaním poskytovať svojim zákazníkom inovatívne produkty a služby, ktoré naplnia ich potreby: či už v oblasti osvetlenia, elektroniky alebo trhu náhradných dielov.

ADIENT

Sme svetovým lídrom vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel, na ktoré sa pohodlne posadíte vo viac ako 360 modeloch najväčších automobilových výrobcov. Od Martina, cez Žilinu, po Bratislavu. Od Lozorna, cez Trenčín, po Lučenec. Všade vytvárame zázemie tisícom zamestnancov, a tak spoločne zdokonaľujeme automobilové sedadlá a svet mobility. Jednoducho, nám to sedí.

EUHA - "Európska Univerzitná Hokejová Asociácia"

Hlavným cieľom asociácie je rozvoj športových aktivít mládeže, propagácia ľadového hokeja a ďalších športov pre študentov denného štúdia vysokých škôl a univerzít. Dôležitou súčasťou je zvyšovanie fyzickej a duševnej zdatnosti v oblasti športu, telesnej kultúry a vytváranie podmienok pre kvalitné vzdelanie mládeže. Ďalším z hlavných cieľov združenia je vzdelávací proces jeho členov. Združenie má za cieľ prispievať k rozvoju osobnosti po morálnej i fyzickej stránke mládeže prostredníctvom jedinečného projektu Európskej univerzitnej hokejovej ligy (ďalej ako "EUHL"). Medzinárodná súťaž univerzít a vysokých škôl odbúrava jazykové bariéry a spája mladých ľudí pre hokej a vzdelanie.

Mesto Trenčín

Trenčín je jedno z troch najstarších slovenských miest. Jedno z najmodernejších miest Slovenska. Je to najväčšie mesto v Trenčianskom kraji. Trenčín sa nachádza v západnej časti Slovenska, je prirodzeným geografickým centrom stredného Považia.
Turistická lahôdka Trenčiansky hrad je pomerne rozsiahly zrenovovaný hrad, týčiaci sa na strmom vápencovom brale priamo nad mestom Trenčín. Je charakteristickou dominantou nielen Trenčína, ale aj celého Stredného Považia. Je národnou kultúrnou pamiatkou.

TEMPISH

Firma vznikla v marci 1997 a jej hlavná náplň bola veľkoobchodná činnosť v Slovenskej republike v oblasti športového náradia a náčinia, špeciálne in-line kolieskových korčulí, doplnkov a chráničov, zimných hokejových korčulí a krasokorčulí zn. TEMPISH.
Postupne sa ponuka rozširovala o ďalšie výrobky našej značky skateboardy, kolobežky florbalové hokejky a doplňky, športová obuv - kopačky, halovky, lopty futbalové, basketbalové, hádzanárske a volejbalové, basketbalové komplety, dosky a koše, športové funkčné prádlo TEMPISH - best for me, hokejky, stolný tenis, plávacie dosky,...
Mimo zn. TEMPISH je naše portfólio rozšírené o športové značky :

  • SURFANIC - oblečenie a doplnky
  • LANCAST - kopačky
  • GALA - lopty
  • YASHIMA - stolný tenis
  • EMME - plavecký program
  • UNIHOC, ZONE - floorbal
  • Športové trofeje - poháre, pokále, medaile

Nadácia ZSE

Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie ZSE

Kultúrne centrum Sihoť

Tvorba kultúrnych podujatí, zachovávanie kultúrnych hodnôt a tradícií, podpora záujmových umeleckých súborov, organizácia športových podujatí.

Budiš

Neďaleko pôvabnej Gaderskej doliny, v malebnom kraji v srdci Slovenska, v bezprostrednej blízkosti chýrnych Turčianskych kúpeľov vyviera zo zeme prameň vzácnej minerálnej vody vynikajúcej chuti a kvality.
Má osviežujúcu chuť a blahodarné účinky na celý organizmus. Priaznivo pôsobí na tráviaci systém, dýchací systém a činnosť obličiek. Môže podporiť pečeňovo-žlčové funkcie. Nahrádza nedostatok minerálov a vhodne dopĺňa dennú potrebu vápnika.

GETOS

Zabezpečujeme kompletný servis v oblasti dopravného značenia pri realizácii stavieb od zabezpečenia projektu, cez zapožičanie, dodávku, osadenie a montáž dopravných značiek a striekanie vodorovného značenia. Zameriavame sa hlavne na realizáciu príjazdových komunikácii a parkovacích plôch obchodných centier, kruhových objazdov, čerpacích staníc, dodávky dopravných značiek pre mestá a obce, atď.

STEIGER

Sme prvý slovenský pivovar, založený v roku 1473 (20 rokov pred objavením Ameriky), s nepretržitou - kontinuálnou výrobou piva dodnes. Pivo varíme klasickou metódou podľa jednotlivých stupňovitostí a hlavne s dvojfázovým kvasením v spilkách, potom v ležiackych pivniciach po dobu 30 - 45 dní. Varenie, kvasenie a ležanie piva pritom prebieha na novom, modernom technologickom zariadení.

webnode

S WEBNODE si vlastné stránky zvládne vytvoriť skutočne každý užívateľ internetu. Tento jednoduchý nástroj sme spustili už v roku 2008 a odvtedy pomohol k vlastnému webu viac než 27 miliónom užívateľov. Zaujímavý blog, profesionálne stránky pre svoju firmu, aj úspešný e-shop vytvoríte ľahko a za niekoľko málo minút.
Web si zvládnete vytvoriť úplne sami, nepotrebujete programátora, dizajnéra a dokonca ani hosting. Všetko je pre vás pripravené v krásnej šablóne, ktorú si prispôsobíte presne tak, ako potrebujete. Neustále vyvíjame nové funkcie, aby naši užívatelia po celom svete mali k dispozícii naozaj všetko, čo potrebujú k vytvoreniu perfektných stránok. Náš tím, pozostávajúci z viac než 90 ľudí, sa každý deň stará o to, aby Webnode fungoval ako má a aby práca s ním bola naozaj zábava.

Marius Pedersen, a.s.

Prevádzka Marius Pedersen, a.s. Trenčín zabezpečuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, bežnú a zimnú údržbu komunikácií a služby v oblasti starostlivosti o zeleň v regióne Stredného Považia pre komunálnu sféru (Trenčín, Trenčianske Teplice, Nemšová a i.) a podnikateľské subjekty vykonávajúce svoju činnosť v regióne.

beeLOL


Ručne vyrábané lízanky a cukríky značky beeLOL sú zložené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenských včelárov a agáve sirup z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva. Trstinový cukor je nerafinovaný. Sušené bylinky, plody, koreniny a prírodné silice dodávajú produktom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie. Do našich cukroviniek nepridávame žiadne umelo vyrobené prímesy. Našim cieľom je, aby boli beeLOL výrobky maximálne šetrné k zdraviu tých, ktorí majú chuť na niečo sladké a zároveň nechcú konzumovať umelo vyrobené aditíva.

tnTEL s.r.o.

Spoločnosť tnTEL, s.r.o. vznikla na základe významných zmien v oblasti informačných a komunikačných systémov, ktoré priniesli so sebou veľké množstvo ponúkaných služieb a zariadení od mnohých prevádzkovateľov, poskytovateľov a výrobcov.
Hlavným cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom komplexné služby v oblasti riešenia informačno - komunikačných technológií (IKT) a bezpečnostno - informačných technológií (BIT).

ELKOPLAST Slovakia s.r.o.

ELKOPLAST Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1997 ako dcérska spoločnosť firmy ELKOPLAST CZ, s.r.o. ktorá je významnou českou výrobnou spoločnosť s viac než 20 ročnou tradíciou v oblasti techniky pre zber, triedenie a prepravu odpadov.

BLACK KINGS CHOPPER CLUB

Partia motorkárov pod neskorším názvom Black Kings Slovakia sa začala schádzať začiatkom roku 2000. Boli to spočiatku náhodné, no neskôr už aj organizované stretnutia a jazdy. Začali sme sa v rôznych zostavách zúčastňovať zrazov, čo dokumentuje aj foto-história na našej www. Takto sme prežili tri roky, ktoré ukázali všeličo dobré i zlé. K veľkému pozitívu tejto doby slúži to, že zostava sa stabilizovala a tak koncom roku 2002 padol návrh založiť vlastný klub. Toto sa udialo v novembri na chate Inovec, kde bol schválený názov Black Kings Slovakia. S novými farbami sme sa prezentovali prvýkrát na zraze na Zlatých pieskoch, potom už nasledovali Kraken, Vipers Brezúvky, Lopeník Yron-moto, Red Devils atď. Klubová činnosť je nasmerovaná k uskutočneniu vlastného zrazu. Klub je zaregistrovaný na SMF ako aj na Ministerstve vnútra ako občianske združenie. Členstvo a práca v klube sa riadi internými stanovami.

ARGUS-DS, s.r.o.

Argus-DS, s. r.o. je projektová a inžinierska organizácia, so zameraním na výstavbu a rekonštrukcie cestnej siete, objektov dopravných stavieb a dopravné inžinierstvo. V ponuke služieb je komplexné riešenie všetkých stupňov projektovej dokumentácie, ako aj čiastkové riešenia projektovej prípravy, súvisiace s dopravným staviteľstvom.

MCD s.r.o.

Firma, ktorá už od roku 1997 ponúka svojim zákazníkom služby v oblasti medzinárodnej nákladnej dopravy, zasielateľstva, colných služieb a spracovania intrastatu. Náš skúsený tím pracovníkov je ochotný ponúknuť každému klientovi optimálne riešenie jeho požiadaviek a na profesionálnej úrovni ich následne aj zrealizovať. V prípade, že hľadáte nové, inovatívne a lepšie riešenie Vašich prepravných potrieb, kolektív MCD je Vám plne k dispozícii.

MiCoLoR

Ponúkame širokú škálu interiérových a exteriérových farieb a omietok. Ďalej ochranné nátery na drevo, kov a kameň, tmely, stierky, spreje, lepidlá... Prácu Vám uľahčí široký výber štetcov, valcov a náradia pre domácich kutilov, ale aj profesionálov. Pozývame Vás do našich predajní, kde okrem širokého výberu farieb, lakov a maliarskych potrieb nájdete aj odborné poradenstvo a vždy ochotnú pomoc pri skrášľovaní Vášho domu, bytu, záhrady.

MPT - Predaj servis

Firma sa zaoberá predajom a servisom záhradnej techniky a náradia pre dom a záhradu, servisom motorov AGZAT, BRIGGS & STRATTON, HONDA, JIKOV, KAWASAKI, MTD. V prípade Vášho záujmu dokážeme zabezpečiť stroje ktorejkoľvek značky, s ktorou máte už svoje skúsenosti. Na predávaný tovar poskytujeme záručný a pozáručný servis. Klientom, ktorí zakúpia uvedený tovar v našej predajni je poskytovaná servisná zľava po skončení záruky.

GEO3 Trenčín s.r.o.

Sme geodetická spoločnosť, ktorá združuje takmer tridsať odborníkov - geodetov, projektantov pozemkových úprav a ďalších profesií, ktoré sú nevyhnutné pre naše úspešné fungovanie. Od svojho založenia sme prešli značným rozvojom a v súčasnosti patríme vo svojom obore medzi najvýznamnejšie firmy na Slovensku. V poslednom roku sme rozšírili naše portfólio prác aj o 3D scanovanie a spracovanie mračna bodov v spolupráci s firmou 3DSCV s. r. o.

Fajntričko.sk

Tričká s potlačou, mikiny, darčekové predmety, vtipné vzory, prodkuty z ktorých si určite vyberiete...

Pekárstvo MESSERCHMIDT

Pekárstvo MESSERSCHMIDT Trenčín - regionálna pekáreň.

INNO

Technologické inovácie.